FORGOT YOUR DETAILS?

İş dünyasında ilk 500 içinde yer alan 180'den fazla kuruluş ve 42 farklı holding ile birlikte toplamda 450’den fazla müşterisine hizmet veren Rasyotek İnsan Kaynakları ve Bilişim A.Ş. ;

Firmalarıyla kurduğu güçlü ve kalıcı ilişkiler çerçevesinde ihtiyaç ve taleplerine dönük güncel analizlere sahiptir.

Trend bilgi teknolojileri, bilişim personeli ihtiyaçları ve sektör analizlerini ele alarak oluşturduğu eğitim içerikleri ile hedef ve talebi belirlenmiş alanlarda, firmalar ve kursiyerler adına en doğru eşleşmelerin olduğu, tüm tarafların faydasına yönelik bir eğitim modeli kurgulamaktadır.

Verilen eğitimin kalitesine olan güvenimiz nedeniyle;  kursiyerlerden eğitim sırasında veya sonrasında işe girmeleri durumda ödeme yapmaları talep edilmektedir. Mezun kursiyerlerimiz, işini ve parasını kazanmadıkça bize ödeme yapmazlar.

Kaliteli bir eğitimin en önemli şartı aldığınız eğitim ile fiziki ortamın birbiriyle uyumlu olmasıdır. Fiziki ortam, Teknokent projeleri yapan mimarlar tarafından tasarlanırken, donanımlarda ileri teknoloji ve yüksek konfigürasyonlu ürünler tercih edilmiştir.

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alınacaktır.

Eğitimini başarıyla tamamlayan mezunların özgeçmişleri firmalar ile paylaşılacaktır.

Eğitimler hafta içi günde 6 saat toplamda 450 saat (75 gün) sürmektedir.

Eğitim içerikleri teorik eğitimlerden uzak, uygulamaya ve gerçek iş projelerine dayalı olarak hazırlanmıştır. Sıkıştırılmış ve süzülmüş bilgilerin aktarıldığı eğitimden mezun olan bireylerin, IT sektöründe 1-2 yıl deneyimli uzmanlar ile bilgi seviyesi olarak eşit konuma gelmesi hedeflenmektedir.

Eğitime katılıma hak kazanmak için mülakat ve ön eleme sınavından başarılı olmak gerekmektedir. Ücretsiz Demo Eğitiminde bir konu anlatılacak ve bu konudan sınav yapılacaktır.

Eğitimler yıllarca aldığınız teorik eğitimlerden farklı bir konsepttedir ve 450 saatlik eğitim süresi, istekli, azimli ve sayısal zekaya sahip bireylerin ilgili bilişim alanında uzmanlaşması için ideal bir süredir.

Rasyotek İnsan Kaynakları ve Bilişim A.Ş.;  firmalara IT konularında danışmanlık ayrıca proje desteği veren , bununla birlikte Tubitak ve Teknokent projeleri de geliştiren bir kurum olması nedeniyle eğitim süresince kursiyerler, birçok güncel ve aktif projeyi deneyimleme fırsatı bulacak, gerçek iş hayatı uygulamaları yapacaklardır.

TOP