FORGOT YOUR DETAILS?

R

Rasyotek İnsan Kaynakları Bilişim A.Ş.

‘Teknolojik İnsan Kaynakları’ mottosuyla, yetişmiş insan kaynağı yaratarak  Türkiye’nin bilişim toplumu olma yolunda ilerlemesine ve bilişim sektörünün gelişmesine katkı sağlayan Rasyotek, bünyesinde bulunan kariyer danışmanları ve  kariyer koçları ile nitelikli bilişim uzmanının keşfedilmesi, eğitilmesi ve uygun firmaya yönlendirilmesi aşamalarını büyük bir titizlikle ele alarak, kurumların ihtiyaçları olan ideal çalışan profillerine güvenle erişebilmelerini sağlayan  yetkili özel istihdam bürosudur.

Rasyotek , eğitim ve danışmanlık uzmanlığını bilişim ürünlerinin hemen hemen her alanında sertifikalandırmış geniş usta eğitici kadrosuyla hem standart hem de kurumların isteklerine göre şekillendirilebilen bilişim eğitimleri vermektedir. Bilişim alanındaki kurumsal proje deneyimlerini eğitim hizmetlerine yansıtan Rasyotek, ilgili eğitimler konusunda isim yapmış Türkiye’nin önde gelen uzmanlarıyla çalışmaktadır.

Rasyotek ; uzmanlığı olan bilişim eğitimleri konusunu, salt bir eğitim olarak görmeyip mesleki alanda kazandırılmış yetenekleri, aynı eğitimin bir parçası ve devamı olarak insan kaynakları bakış açısıyla istihdam sağlayan bir modelle sunmaktadır.

Bu farkıyla Rasyotek; firmalar ve kursiyerler adına kurgusal planlamaları yapıp, en etkin ve tüm tarafların faydasına dönüşecek bir hizmeti sağlamaktadır.

LinkedIn

Facebook

Instagram

Twitter

Google Plus

TOP